Na wstępie pragniemy przedstawić w kilku zdaniach, gdzie się mieści i czym zajmuje nasza Firma.

Działa ona na rynku od 1998 r. Firma znajduje się w oddalonej od Krakowa o ok. 25 km miejscowości Stręgoborzyce, która znajduje się w samym centrum produkcji warzywniczej w Małopolsce.

ROLNICZY REGION

JAKOŚĆ

Możliwości

Firma zajmuje się wytwarzaniem szerokiej gamy produktów warzywniczych, zarówno gruntowych jak również pod osłonami. Jest to produkcja wysoce wyspecjalizowanych odmian warzyw do sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który umożliwia nam pakowanie warzyw według życzenia Klienta. Dbamy o to, aby Klient dostawał od nas towar tylko najwyższej klasy, odpowiednio przygotowany i opakowany. Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość.

Chcąc zapewnić naszym Klientom stałą i pewną ciągłość dostaw towaru współpracujemy z wieloma indywidualnymi gospodarstwami rolnymi oraz z grupami producentów rolnych. Stosujemy europejskie normy jakościowe na każdym etapie naszej działalności. Dysponujemy własnym transportem co przyczynia się do terminowości dostaw. Gwarantujemy, że dostarczony przez nas towar zaspokoi w pełni państwa oczekiwania.

ZAPASZAMY NA FILM

Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja naszej Firmy zainteresowała Państwa i zachęciła do współpracy z nami.

.

Zaufali nam: